Navigace

OTEVÍRÁME 3.12.2020

1.12.2020

Bowling Manta je otevřen od 3.12.2020

Těšíme se na Vás!

Provozní informace pro Vás.


Jak s rouškou? 
Roušku musíte mít při hraní bowlingu. Roušku ale nemusíte mít při konzumaci nápojů a jídla v prostoru sezení pro hrající hráče a při konzumaci v restauraci. 
Roušku musíte mít při příchodu, vyřizovaní rezervace, platbě na baru nebo pohybu po prostoru bowlingu a WC. 

Bowling 
Maximální počet hráčů na dráhu jsou v aktuálním epidemiologickém stupni 5 osob (10 osob na sportoviště). Jeden hráč hraje, ostatní hráči čekají u bowlingových stolečků na výměnu pro další hod. Po skončení hry jsou koule desinfikovány, jakmile to provoz umožní.             

Restaurace 
Stoly jsou uspořádány pro 4 osoby. Maximální počet jsou 4 osoby u jednoho stolu. Maximální počet usazených hostů je 50% celkové kapacity tj. 65 osob.

Dětské oslavy 
Dětské oslavy Vám uspořádáme, ale pořádáme jednu oslavu v daném časovém rozmezí, nelze uspořádat najednou více dětských oslav. Pro rezervaci a další informace volejte 235 302 220.

Toalety
Lze používat při dodržování odstupů mezi jednotlivými osobami.
Toalety jsou pravidelně uklízeny a desinfikovány.

Doporučení 
Za současné situace doporučujeme, aby místa, kde dochází ke zvýšené kumulaci osob, měli klienti roušky (vstup na bowling, u baru, u obsluhy, přezouvání obuvi). Chráníte tak sebe i všechny ostatní. Používání ochranných pomůcek je platný i pro personál (roušky, průběžné mytí rukou a používání desinfekce na ruce) 

Vzduchotechnika
Je zajištěn 100 procentní přívod čerstvého vzduchu a jeho výměna v budově několikrát během jedné hodiny.